Regulamin zapisu na wizyty

Regulamin umawiania wizyt Gabinetu Stomatologicznego SafeDent

Gabinet potwierdza wizytę najpóźniej jeden dzień przed terminem wizyty.

Celem rezerwacji wizyt prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 pln. wliczanego w koszt wizyty.

Wizyty pacjenta są potwierdzane dzień przed jej datą telefonicznie lub SMS.

Jeżeli pacjent potwierdzi obecność na wizycie, a następnie odwoła ją PO POTWIERDZENIU, lub nie stawi się na wizytę, zadatek przechodzi na rzecz gabinetu.

Zadatek powinien zostać wpłacony nie później niż dwa dni przez formularz płatności drogą internetową, przelewem lub osobiście.

W wyjątkowych sytuacjach zbyt późne odwołanie/nie pojawienie się na wizycie będzie rozpatrywane indywidualnie.

Możliwe formy płatności:

Link do szybkiej płatności internetowej – https://1ct.eu/aY3b

Przelew
Praktyka Stomatologiczna Ocios Małgorzata – 59 1140 2004 0000 3502 8200 0366
tytuł przelewu: zadatek na wizytę w dniu, imię nazwisko pacjenta

W związku z okresowo narastającym zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS Cov -2, które może stanowić ryzyko dla personelu gabinetu, jak i samych Państwa, jako pacjentów, uprzedzamy o wykonywaniu testów antygenowych przed rozpoczęciem wizyty. Ich uciążliwość jest niewielka, gdyż wymaga on tylko pobrania wymazu płytko z jamy nosowej. Koszt takiego testu wynosi 20 pln. Używamy jednego z najlepszych testów tego typu, Panbio Abbott, dedykowanego do wykrywania zakażeń bezobjawowych. To niezbędny warunek wykonania u Państwa zabiegów chirurgicznych i higienizacyjnych, gdzie świeżo rozpoczynająca się, lub bezobjawowa infekcja Covid19 mogłaby zaburzyć proces prawidłowego gojenia. W pozostałych przypadkach testy będziemy wykonywać w zależności od sytuacji epidemicznej. Informujemy, że pozytywny wynik testu jesteśmy zobligowani wpisać do państwowego systemu ewidencji zakażeń.
Mamy nadzieję, że powyższe tymczasowe zarządzenie spotka się ze zrozumieniem. W związku z tym prosimy o przybycie na wizytę około 15 minut wcześniej.