lek. dent. Paweł Ocios otrzymał rekomendację PTE

Z wielką satysfakcją zawiadamiamy że lekarz dentysta Paweł Ocios w  grudniu 2015 otrzymał jako pierwszy w województwie mazowieckim  rekomendację  Polskiego Towarzystwa Endodontycznego  potwierdzajacą wysoki poziom oferowanych usług.

 

dyplom_big
Nasz gabinet działa na terenie Piaseczna od 1994r. Jest prowadzony przez lek. dent. Małgorzatę Ocios i lek. dent. Pawła Ociosa.

Od początku naszym celem jest zapewnienie pacjentom leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszych i sprawdzonych materiałów i metod stosowanych we współczesnej stomatologii. Zapewniamy też maksymalny komfort usług przez stosowanie skutecznych metod znieczulenia miejscowego oraz pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Stale doskonalimy nasze umiejętności przez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Jesteśmy uczestnikami internetowych grup dyskusyjnych endodoncja.pl oraz roots. Należymy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W razie potrzeby współpracujemy z wybitnymi specjalistami stomatologami-naszymi kolegami aby zapewnić naszym pacjentom osiągnięcie najlepszych efektów terapeutycznych i pełnej satysfakcji. Sami również wspieramy naszą wiedzą i praktyką innych lekarzy stomatologów, którzy kierują do nas swoich pacjentów na specjalistyczne leczenie. Każdy z nas wybrał sobie dział stomatologii, w którym szczególnie pogłębia swoją wiedzę i praktykę. W ciągu kilkunastu lat udało nam się stworzyć zespół ambitnych lekarzy i asystentek pracujących z pasją i poświęceniem.

Najważniejszym elementem wyróżniającym gabinet Safedent jest wykorzystywanie mikroskopu stomatologicznego do większości procedur leczniczych. Doskonała widoczność pola zabiegowego pozwala na osiągnięcie dużej precyzji, co ma decydujący wpływ na skuteczność i trwałość leczenia. Wykonanie wielu procedur stomatologicznych bez wykorzystywania mikroskopu jest nieskuteczne, pochłania zbyt wiele czasu lub wiąże się z dużym ryzykiem dla pacjenta. Dotyczy to zwłaszcza leczenia kanałowego zębów. Przeoczenie kanału w zębie, lub uszkodzenie jego struktur może być przyczyną powikłań i konieczności poprawy leczenia kanałowego lub usunięcia zęba.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dalszej części tej strony internetowej i skorzystania z naszych usług.

Zespół Safedent